Greco Website

Greco Website / Forum


#1 2009-07-24 16:19:10

Greco

DJ

Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2009-07-24
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Cześć

Witam. Urodziłem się w Jaworznie a dokładnie 10.07.1983. Muzyką interesuję się od piątego roku życia (mniej więcej). Pierwszą piosenką którą śpiewałem to utwór z roku 1986 a mianowicie Europe - The Countdown. W roku 1999 załapałem się do szkoły średniej o profilu Technik Mechanik - budowa maszyn. Ale nie wtym rzecz, wiadomo nowa szkoła nowe znajomości, i właśnie w pierwszej klasie poznałem Wojtka Z. aka DJ Dove. Który miał taką samą pasje jak ja. Muzyka klubowa, pierwsze wspólne wypady do klubów (Kanty, Palermo, Bronx - których na dzień dzisiejszy już niema). Jeszcze z tamtych lat posiadam kasety VHS z LoveParade (Berlin), nagrane Club Rotation (Viva) i oczywiście mnóstwo kaset magnetofonowych z nagranymi relacjami z dyskotek (Mega Beat - Pszczyna, Palermo - Katowice, czy Medusa - Bytom) z radia 95,1 FM a teraz Planeta FM. Wtedy na topie były utworki Cosmic Gate, Blank & Jones.

Mój preferowany styl jaki staram się umieszczać w moich setach czy to na imprezach czy też w zaciszu domowym (promo mix) to głównie trance z jego odmianami, począwszy od Tech trance, progressiv, uplifting do vocal trance (nie ma to jak bajecznie piękny głos).


http://img505.imageshack.us/img505/2962/26281593.jpg


Rok 2000 był szczególny, pierwszy komputerowy program MixVibes (na dyskietce), już wtedy wiedziałem że to fajna sprawa, połączać w jak najlepszy sposób dwa utwory. Rok 2002 wyjazd do Wiednia, no i przez przypadek znalazłem się na LoveParade tam organizowane. Mnóstwo tirów z mega nagłośnieniem, krążących po Wiedeńskich ulicach. Lata 2003 - 2006 należały do Tiesto i ja też się nim zaraziłem. Nowe programy takie jak Traktor, Virtual DJ równie dotarły do mnie. Koniec roku 2006 pierwsza impreza na żywo, grana na sprzęcie Gemini CDM 500, zorganizowana wspólnie z DJ Goro i DJ Dove (wcześniej opisywanym). No i tak się zaczeło, wspólne imprezy, kupowanie coraz to bardziej profesjonalnego sprzętu i płyt winylowych. Na dzień dzisiejszy posiadam sprzęt firmy Reloop (mikser, 2x odtwarzacze CD, gramofon i pare par słuchawek m.in. Technics RPDH 1200 i Stanton DJ Pro 2000.





Moja pierwsza trójka DJów to:
1. ARNEJ
2. Armin van Buuren
3. Tiesto


http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-07/d836565f.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.marynarzyk.pun.pl www.wymiar-bakugan.pun.pl www.gdynia.pun.pl www.orp.pun.pl www.transportpk.pun.pl